Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 609 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Mehaj
profilinvest.madarova@centrum.sk
915707060

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PONUKA PRIESTOROV - VRANOV

Typ
Prenájom
Ulica
Kalinčiakova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
213 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.03.2020
Aktualizované
26.03.2020
Cena 1,00 €
Jozef Mehaj Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestor na prízemí v novostavbe bytového domu, kde bude 6 bytov dvojizbových a dva 1 izbové byty. Uvedený ponúkaný priestor na prenájom má 213m2. K tomu naviac patria: toalety, kuchyňa a oddychová časť pre zamestnancov. Plánovaná kolaudácia je v decembri 2020. Uvedené priestory majú vlastné meranie elektriny, podružné meranie vody a taktiež podružné meranie vykurovania. Stavba je moderná s najvyšším dôrazom na úspornosť stavby, čím mesačné náklady na prevádzku budú zvyšovať zisky vo Vašom podnikaní. Naša stavba má vynikajúcu polohu. Je umiestnená priamo pred najväčším neplateným parkoviskom vo Vranove nad Topľou, kde denne parkujú stovky automobilov a zároveň je v blízkosti centra. Pešo do mesta je to na skok. Priestor sa nachádza na rohu Ondavskej a Kalinčiakovej ulici hneď oproti najväčšej autoškole Madura. Uvedený priestor sa nachádza v tesnej blízkosti nemocnice s poliklinikou, neďaleko je Okresný súd a zábavno-kultúrne mestské centrum. Sídli tu množstvo lekárov, stomatológov, lekárni a taktiež firiem. Stavba susedí s časťou Vranova, kde je mnoho rodinných domov a taktiež vedľa najväčšieho vranovského sídliska Juh. Obyvatelia tohto sídliska Juh a tiež obyvatelia uvedených rodinných domov, pri snahe dostať sa do centra mesta prechádzajú popri uvedeného nami ponúkaného priestoru. Hneď oproti nášho ponúkaného priestoru mesto Vranov nad Topľou spracováva štúdiu na výstavbe šiestich bytových 6 podlažných domov, kde budú taktiež parkoviská a zábavno-relaxačná oddychová zóna a park.