Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 251 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 1

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Anna Fabianová
profilinvest.madarova@centrum.sk
918516324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

POSLEDNÉ BYTY VO VRANOVE NAD TOPĽOU

Typ
Prenájom
Ulica
Kalinčiaková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 1,00 €
Anna Fabianová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

BYTY - Pripravené k odovzdaniu | Vybavenie v štandarde Nová ponuka priestorov vo Vranove nad Topľou – krásne novo skolaudované priestory – to sú priestory v novom polyfunkčnom objekte. Priestory sú jedinečné, pretože ponúkajú: - atraktívnu lokalitu – tichá zóna Kalinčiakovej ulice 100 m od centra - moderné a bezpečné bývanie - malý počet priestorov (v budove sa nachádza spolu 8 priestorov) - výborná dopravná dostupnosť - v okolí sa nachádza: lekáreň, potraviny, pekáreň, reštaurácie, banky, nemocnica, kino, a pod. Priestory sú vynikajúco dispozične riešené a obyvateľom poskytujú maximálny komfort. Izby sú dostatočne priestranné, obývacie izby sú moderne prepojené s jedálenskou časťou a kuchyňou. Každý priestor bude vybavený: - v každej izbe je pripojenie na internet - v každej izbe je pripojenie na TV - poplašné zariadenie - moderný videovrátnik s veľkým displejom - balkón a terasa so skleneným moderným zábradlím - veľké francúzske okná vybavené vonkajšími hliníkovými žalúziami na diaľkové ovládanie - bezpečnostné dvere vonkajšie aj vnútorné značky ADLO (27 uzamykateľných bodov) - kvalitné, tepelné izolujúce a príjemne na dotyk plávajúce laminátové podlahy v celom byte - kompletné zariadenie kúpeľne a WC vrátanie obkladov a dlažieb - sadrové omietky v celom byte - dvere so zárubňami do každej miestnosti - svietidlá ENERGIE Všetky priestory majú vlastné meranie vody, taktiež vlastné meranie vykurovania. Budova je nízkoenergetická – predpokladaná spotreba na teplo je cca 40-50,-€ mesačne. Elektrina formou vlastnej prípojky – mesačný prehľad spotreby, ktorá nie je v cene bytu. Kúpeľňa disponuje praktickým priestor na práčku. Prípojka na práčku je samozrejmosť. Priestory sú vybavené vlastným sociálnym zariadením WC (GEBERIT) a luxusným bezbariérovým skleneným sprchovacím kútom s podomietkovou batériou (hansgrohe). Kvalitné batéria hansgrohe sa nachádzajú v celom byte. Súčasťou kúpeľne bude aj umývadlo ako vo WC tak aj v kúpeľni. Taktiež v kúpeľni bude skrinka pod umývadlo. Vo WC sa nachádza elektrický bojler s vlastným meraním. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou na mieru so zabudovateľnými základnými spotrebičmi (podľa dohody). Taktiež disponuje prípojkou na umývačku riadu. Kuchyňa bude disponovať: drezom, batérie, varnou elektrickou indukčnou doskou, chladničkou. Cena priestorov na prenájom: 7,-€/m2. Cena sa odvíja od m2 a podľa spotreby energií. Preferujeme bezdetné páry. V prípadne záujmu nás kontaktujte na čísle: 0918 516 324 alebo e-mailom na priestory.byty@centum.sk