Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 495 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BYT, GARÁŽ A ZÁHRADA V JEDNOM

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.05.2019
Aktualizované
15.08.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

P R E D A N Ý


ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Chcete bývať v byte a cítiť sa ako v rodinnom dome ? Užívať 100 m2 plochy vrátane garáže, ktorá je súčasťou bytového domu a ako bonus mať časť záhrady na ktorú sa pozeráte z okien svojho bytu ? Je to pre vás nezrealizovateľná predstava ? My vás presvedčíme o opaku..


V ponuke na predaj je pripravený pekne zrekonštruovaný 3 izbový byt ku ktorému prináleží murovaná pivnica, ktorá je spojená s garážou, kde vstup zabezpečuje elekrická brána s diaľkovým ovládaním. Byt je situovaný na 1.poschodí v lukratívnej časti Vranova na Dubníku. Byt je priestranný a svetlý s výborným riešením. Izby sú nepriechodné, každá s vlastným vstupom z chodby. Na balkón sa vychádza zo spálne. WC je samostané. V kuchyni je príručná špajza. Vkusná rekonštrukcia bola vykonaná v roku 2017.


Rozsah rekonštrukcie :


- omietky - murovaná kúpelňa s vaňou - oddelené priestranné WC - medené elektrické rozvody - vstupné dvere - interierové dvere a obložkové zárubne - plastové okna ( tie boli vymenenné skôr) - plávajúce podlahy - elegantný vstavaný nábytok v chodbe - roldor v spálni -nábytok v kúpelni


Kvalitná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu bola vymenená skôr, rovnako ako aj kovové zábradlie na balkóne.


Na záhrade za domom sú vysadené kvety a zopár ovocných stromčekov. Vyvýšené záhony uľahčujú pestovanie zeleniny.


Bytový dom obývajú slušní susedia, vládne tu pokojná, ba priam rodinná atmosféra. Dôvodom na predaj tejto nehnuteľnosti je sťahovanie majiteľov do iného mesta.


Termín prvej obhliadky je stanovený na 11. júna v popoludňajších hodinách. Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právnickeho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.