Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 789 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj holodom Vráble Dyčka - bývajte kúsok od Vrábeľ v rodinnom dome

  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Vráble | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Vráble | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Nitra, Vráble | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame novostavbu vo Vrábľoch, v Dyčke. Dom je murovaný. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba, hosťovské wc, kuchyňa so špajzou spojená s obývačkou s východom na priestrannú terasu, spálňa, dve detské izby. Dom je v štádiu holodomu (vonkajšie, vnútorné stierky, predpríprava na krb, podlahové kúrenie, napojenie na všetky siete, všetky revízie). Výmera pozemku ideálnych 800 m2. Šírka pozemku 19 m. K pozemku vedie súkromná prístupová cesta. Termín dokončenia: jún 2020. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.