Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt Vráble s balkónom

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Prenájom
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Celková plocha
35 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 450,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Diamond reality Nitra ponúka na prenájom 1 izbový byt nachádzajúci sa vo Vrábľoch na sídlisku Lúky s balkónom. Dispozičné riešenie: vsutpná chodba, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa s jedálenskou časťou, samostatná spálňa. Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený. Vhodný pre dve osoby bez domácich zvierať. Cena 450 eur s energiami, internetom. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Pri podpise zmluvy sa hradia tria nájmy. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk