Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt s možnosťou prerobenia na 4 izbový s balkónom Vráble Lúky

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Lúky vo Vrábľoch. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí z troch. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, tri samostatné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta, veľká kuchyňa so špajzou aj kumbálom. Výmera bytu:74 m2. K bytu prináleží balkón, pivnica. Bytový dom je zateplený. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, okrem elektriny v izbách. Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu 180 eur. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Cena 94.900 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri.