Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt Vráble

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
19.02.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa vo Vrábľoch na sídlisku Lúky. Výmera bytu 44 m2. K bytu prináleží latková pivnica. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, dve samostatné izby - spálňa a obývačka, kúpeľňa s umývadlom a toaletou, kuchyňa. Nízke mesačné náklady. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Byt je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Na byte boli menené okná za plastové. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Výhodou je zrekonštruovaný bytový dom - nové výťahy, nová fasáda, nová strecha. Veľmi dobrí susedia. Škola, potraviny, obchody všetko na blízku. Cena 66.000 eur. V cene je zahrnutý kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. Zmluvy sú autorizované. Ak Vás ponuka zaujala volajte na čísle 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk Predáme aj Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu. Pozrite si nás na stránke www.diamondreality.sk