Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 725 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Vojčice, okr. Trebišov

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Vojčice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.09.2019
Aktualizované
28.01.2020
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom v obci Vojčice, iba 6 km od Trebišova. Dvojpodlažný dom je situovaný na rovinatom pozemku o celkovej výmere 806 m2, z toho zastavaná plocha a nádvorie 129 m2. Úžitková plocha domu 240 m2.


Dom bol postavený v roku 1995 a rekonštruovaný v roku 2018 z kvalitných materiálov. Je potrebné dokončiť zateplenie fasády domu.


IS: elektrika, vodovod, na pozemku sa nachádza studňa.


Dispozícia: 5 izieb, kuchyňa je spojená s obývacou izbou a jedálňou, komora, 2 kúpelne a 2 balkóny.


Vybavenie domu: bezpečnostné vchodové dvere, eurookná, plávajúce podlahy, dlažba, luxusné zariadenie. Strecha stanová, použitá krytina - škridla. Nové kúrenie. Nehnuteľnosť je zabezepčená kamerovým systémom. Energetický certifikát nie je.


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121