Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom / byt, Voderady.

Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Mesto
Voderady
Ulica
Voderady
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
280 m2
Celková plocha
280 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
30.08.2021
Aktualizované
20.01.2022
Cena 800,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom byt v rodinnom dome Voderady / rodinný dom / dva byty vo veľkom rodinnom dome. Prízemie: čiastočne zariadený 4 izbovy byt + veľká obývačka s priestrannou kuchyňou, komora, 3 WC, 2 kúpeľne. Poschodie: zariadený 3 izbový byt + obývačka s veľkou kuchyňou, komora, 2 WC, kúpeľňa, terasa. Každý byt má 140 m2. Pri dome je ďalšia terasa (40 m2), na dvore trávnik. Vstup do domu bezbariérový. 2 parkovacie miesta vo dvore. Pozemok oplotený, s kamerovým systémom. Garáž, detský kútik, bazén, veľká záhrada, ovocný sad. V okolí pekná príroda, jazerá, bicyklové výlety. Výjazd na dialnicu D1: 5 min, Bratislava 20 min, Trnava 10 min. Dom aj na podnikateľské účely (ambulancia, rehabilitačné stredisko, office).


Cena prenájmu je 800 EUR za 1 byt + 200 EUR za všetky energie, internet a televíziu. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264