Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alexandra Pattermannová
pattermannova@deltaproperty.eu
+421 917 206 415

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA- Novostavba 3 izbového apartmánu v stave holobytu s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, 3D vizualizácia

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Vlková
Ulica
Park Panoráma
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
23.02.2023
Alexandra Pattermannová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 206 415

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na predaj 3-izb. apartmán so slnečnou terasou, ktorý sa nachádza v Podtatranskej obci Vlková v novovybudovanej lokalite plnej zelene a krásnych výhľadov Park Panoráma. V blízkosti sa nachádza Thermal Park Vrbov, rybníky Vrbov s možným rybolovom ( 3 km), Resort Levočská dolina s lyžiarskym svahom a Bio kúpaliskom ( 25 km ), Tatranská Lomnica ( 20 km), Aqacity Poprad ( 18 km), cyklochodník, Golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici ( 10 km), Slovenský Raj a množstvo iných voľnočasových aktivít.  

Dispozícia: rozloha apartmánu je 92 m2 vrátane priestrannej terasy o rozlohe 16 m2. Apartmán pozostáva zo vstupnej  chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou s preskleným prechodom na slnečnú terasu orientovanú na západ, dve samostatné spálne orientované na východ, kúpeľňa, toaleta. K bytu prislúcha aj pivničný priestor v suteréne o rozlohe 3,7 m2, 1 parkovacie miesto, spoluvlastnícky  podiel na spoločnej technickej miestnosti, spoluvlastnícky podiel na pozemku.

Vybavenie: Apartmánový dom je postavený z kvalitných materiálov. Apartmán sa predáva  v stave holobytu. Po dohode s majiteľom je možné dokončiť apartmán do stavu na kľúč, respektíve podľa dohody.

Viď. vizualizácia: https://vizualizacky.com/ap_vlkova_v2/tour.html

V apartmánovom dome sú celkovo  3 byty. Každý byt má rekuperáciu. Samostatný vchod z parkoviska. 

V cene je zahrnuté 1 parkovacie miesto.

Info o cene v RK. V prípade záujmu Vás rada prevediem osobne nehnuteľnosťou. Kontakt: 0917 206 415Lokalita: Park Panoráma je novovybudovaná IBV so všetkými inžinierskymi sieťami ( elektrina, plyn, verejný vodovod, čistička odpadových vôd), asfaltové cesty, verejné osvetlenie . V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka, potraviny v obci. Vzdialenosť od diaľničného zjazdu Spišský Štvrtok 6 km. 

Odporúčam pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, relax a dobrú dostupnosť. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.