Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rekreačný pozemok, 899 m2, Višňové

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Višňové
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
899 m2
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 85,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal : Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok o výmere 899 m2, ktorý sa nachádza vo Višňovom na hornom konci. Prístup na pozemok je z hlavnej cesty, kde sa nachádzajú aj IS. Pozemok má v najširšej časti 7,5 m a v najužšej 6 m.Je vhodný na stavbu chatky, alebo
mobilného domu na záhradničenie a pestovanie vlastných ovocných stromov, alebo na relax. Výborná lokalita. TREBA VIDIEŤ. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk