Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Eduard Michalík maklér
Mgr. Eduard Michalík
eduard@axisreal.sk
0948 046 680

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Lesný pozemok 920 m2, PEZINOK, VINOSADY

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Vinosady
Ulica
Modranská
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Pridané
08.02.2021
Aktualizované
31.03.2021
Mgr. Eduard Michalík Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 046 680

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj lesný pozemok vo výmere 920 m2, v nádhernom prostredí MALÝCH KARPÁT pri PEZINKU - KUČIŠDORFSKEJ DOLINE. Pozemok o výmere cca 12,5 x 75 m sa nachádza na rovine. Hlavnú časť tvorí trávnatý porast, čiastočne sú to stromy. Prístupovú cestu tvorí spevnená lesná cesta, ktorá vedie priamo k pozemku. Od Kučišdorfskej priehrady je to cca 20 minút chôdzou, 5 minút autom. Perspektívne možnosť tráviť voľný čas v prírode stanovaním, letných táborov, tvorbou seminárov a školení v prírode, chovaním včiel a podobne. Pozemok sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti, územno-plánovacia informácia z roku 2019 nepovoľuje výstavbu rekreačnej chaty alebo domu.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v nádhernej, minimálne zaľudnenej lokalite lesov medzi Pezinkom a Vinosadmi. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí milujú prírodu a relax na dosah do mesta a radi trávia čas na čerstvom vzduchu.

/ LESNÝ POZEMOK / PREDAJ / PEZINOK / VINOSADY / KUČIŠDORFSKÁ DOLINA / 920 M2 /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.