Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BÝVAJTE - ALEBO PRENAJÍMAJTE

Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Vinné
Ulica
Biela hora
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
106 m2
Celková plocha
440 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
19.12.2022
Aktualizované
10.05.2023
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Snívate o novom, luxusnom bývaní, kde sa budete po celý rok cítiť ako na dovolenké ? Alebo chcete rozumne investovať a tak zabrániť inflácií, aby znehodnotila vaše úspory ? Snívate, ale neveríte, že je to možné ? Ja vás presvedčím o opaku.. Stačí sa len správne rozhodnuť...

V ponuke na predaj je krásny , moderný rodinný dom, ktorý je situovaný v blízkosti Michaloviec v atraktívnom prostredí Zemplínskej šíravy - BIELA HORA - "Prímestská".

Predmetná nehnuteľnosť je murovaná novostavba, ktorá efektívne a účelovo spĺňa podmienky celoročného bývania. Je súčasťou radovej zástavby s napojením na dopravnú a technickú infraštruktúru - vodovod, kanalizácia, plyn.

Dispozícia je členená na nočnú časť s troma spálňami a na dennú, ktorú tvorí otvorený priestor kuchyne s jedálňou a obytnou halou. Centrálnu časť v strede dispozície tvorí chodba, technická miestnosť a kúpelňa s WC. Letná terasa je prístupná z dennej časti. Otvorená garáž je súčasťou domu. Celková zastavaná plocha predstavuje 125 m2. Pozemok je dostatočných 440 M2.


Murovaná novostavba so zateplenou fasádou má osadené plastové okná - trojsklo. Sadrové omietky a biela maľovka v kombinácií so svetlou, lesklou dlažbou dávajú priestor pre zariadenie podľa vlastného vkusu.Tepelnú pohodu vytvára podlahové kúrenie, ktoré zabezpečuje plynový kotol.

Stačí urobiť kúpelňu, inštalovať interiérové dvere, kuchyňskú linku a objednať sťahovanie. Čo poviete? Rýchlovka, však ? Preto naváhajte a budte medzi prvými, nech nezmeškáte vašu príležitosť.Realistické vizualizácie, ktoré vám ponúkam, budú pre vás určite dobrou inšpiráciou

Nehnuteľnosť je možné financovať cez HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme.

CENA - KORETNÁ DOHODA ! PONÚKNITE !!!

Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod.

Som profesionálny realitný maklér s viac ako 400 predanými nehnuteľnosťami, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM