Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Murínová
murinova@peknereality.sk
+421 948 340 149

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Len u nás! Predaj 2-izb.bytu s balkónom v obci Vígľaš.

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Vígľaš
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
03.03.2023
Aktualizované
03.03.2023
Jana Murínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 948 340 149

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám slnečný 2-izbový byt s balkónom v obci Vígľaš. Byt má rozlohu 53m2 a nachádza sa na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozične byt pozostáva z chodby, kuchyne, 2-izieb,kúpeľne a WC. V byte boli menené plastové okná a stúpačky, plávajúca podlaha. Inak je byt v pôvodnom zachovalom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu.
Odporúčame obhliadku!
Ak hľadáte nový domov pre vás a vašu rodinu zavolajte.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0948 340 149, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, murinova@peknereality.sk.