Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Murínová
murinova@peknereality.sk
+421 948 340 149

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Len u nás! Predaj 2-izb.bytu s balkónom a garážou v obci Vígľaš.

Typ
Predaj
Okres
Detva
Mesto
Vígľaš
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 0,00 €
Jana Murínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 948 340 149

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný 2 izbový byt s balkónom, v obci Vígľaš, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na druhom poschodí. Byt je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, a dvoch izieb. K bytu prislúcha pivnica. Spolu s bytom sa predáva aj garáž, v ktorej sa nachádza jama na uskladnenie ovocia a zeleniny.
Voľný ihneď. Odporúčame vidieť!
Cena dohodou.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel:+421 948 340 149, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, murinova@peknereality.sk.