Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Šuveg
jaroslav.suveg@tatrareal.sk
0905446575

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Vaše nové bývanie - bytový dom Vidiná 2KK

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Vidiná
Ulica
Zvolenská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
10.02.2023
Aktualizované
19.06.2023
Jaroslav Šuveg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Charakteristika
Úžitková plocha:
Byt 53,3 m²
Pivnica 4,0 m²
Parkovacie státie:
Áno - 1
Stav nehnuteľnosti:
Novostavba
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Prechodová izba:
Nie
Cena vrátane energií:
Nie


Popis
Ponúkame Vám v obci Vidiná novostavbu trojizbových bytov.
Bytový dom má spolu tri vchody, prízemie a nadzemné podlažie, v každom vchode je na každom podlaží jeden trojizbový byt /spolu 6 bytov/, ktorý má výmeru cca 53,3 m2,
k výmere každého bytu treba pripočítať pivnicu, ktorá má cca 4m2, teda spolu je na byt evidovaných 57,3 m2.
Bytu sú rovnakého dizajnu/ prevedenia interiéru, v štandarde. Bytový dom je postavený z kvalitnej tehly z Ipeľských tehelní, v hrúbke 380 mm, zateplený je izolantom v hrúbke 160 mm a teda takáto bytová jednotka tým pádom spĺňa najprísnejšie tepelno - energetické normy, ktoré sú deklarované energetickým posudkom triedy A+. Okná v byte, na chodbách a vstupné dvere sú plastové, kde izolačná rámová konštrukcia v 6-komorovom systéme zaisťuje maximálnu stabilitu a v kombinácií s trojitým tepelno- izolačným sklom je dosiahnutý minimálny tepelný prestup s vonkajším prostredím. Ohrev TÚV (vody) je zabezpečovaný prostredníctvom solárnych kolektorov, ktoré sú umiestnené na streche bytového domu a vďaka ktorým sú znížené náklady na spotrebu plynu. Každý jeden byt disponuje vlastnou rekuperačnou jednotkou, ktorá umožňuje celoročnú ventiláciu celého bytu, odvádza vydýchaný vzduch, optimalizuje vlhkosť a súčasne privádza čerstvý, čistý vzduch a automaticky znižuje spotrebu energie pri vykurovaní. Vďaka týmto technologickým postupom sa dosiahlo výrazné zníženie nákladov na bývanie. Každý byt má samozrejme vlastný elektromer a v pivničnom priestore, ktorý sa nachádza v strednom vchode, je umiestený plynový kotol, byt má teda samostatnú a vlastnú kotolňu, v strednom vchode sú situované všetky pivnice.
Ku každému bytu patrí vlastné parkovacie miesto, nakoľko je spolu bytov v celom bytovom dome 12, parkovacích miest je 12 a jedno, trináste je určené pre ZŤP.
K bytu sa automaticky kupuje aj podiel podľa veľkosti bytu pod bytovým domom, podiel na pozemku.
Kontaktné informácie / Obhliadka
Všetky informácie a tiež zabezpečenie ohliadky je realizované prostredníctvom
pána Jozefa Vrábla, byty.vidina@gmail.com, 0911 262 553
alebo
pána Martina Bugára, byty.vidina@gmail.com, 0903 494 397


Doplňujúce údaje
Bonusy
20% zľava na ročný nákup v stavebninách PARAPETROL (Bauteko Lučenec)

Návrh Interiéru a dizajnu v hodnote 80 000 €

Nákup v dome nábytku v hodnote 1 000 EUR

Ročné predplatné superrýchleho optického internetu od spoločnosti Teatro
v hodnote 240 EUR