Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA TEHLOVÝ 4 izbový poschodový dom KANAŠ

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mestská časť
Kanaš
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
149 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
11.10.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 249 900,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Komu sa nepáči bungalov, a radšej by býval inak, ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Kanaš, v známej lokalite dostupnej MHD.
Rodinný dom je vo výstavbe, predávať sa bude ako holodom. Ide celkovo o 2 dvojdomy, ktoré sú však stavebne úplne oddelené, čo znamená, že nemajú spoločný múr, ale každá stavba je samostatná. Toto riešenie umožňuje vyťažiť čo najviac z pozemku, keďže zastavaná plocha polovice dvojdomu je len 70 m2. Pozemok o veľkosti cca 400 m2 je prístupný z dvoch strán, domy sú postavené uprostred, čo Vám dáva priestor na súkromnú zadnú terasu - prístupnú z obývačky, aj z chodby, kde je umiestnená aj technická miestnosť. A zároveň vpredu môže byť plocha pre 2 autá, a dvor. Rozmer pozemku je cca 11 x 35 m, nie je to presný obdĺžnik, vysvetlím na obhliadke.
IS: elektrina, obecná voda, kanalizácia, dátové prípojky.
Dispozícia domu: Veľká predsieň s priestorom na vstavanú skriňu aj vešiakový panel s botníkmi sa nachádza pred schodiskom na horné podlažie. Oddelená bude posuvnými dvermi. Pod schodiskom bude malá kúpeľňa s WC a umývadlom, a za ním technická miestnosť, s dverami na zadný dvor. Obývačka s kuchyňou má výmeru 39 m2 - priestor kuchyne s jedálňou má šírku 4 m, obývačka 5,5 m, celková dĺžka priestoru je 8 metrov. Príprava na krb, veľké balkónové dvere s posuvom na terasu.
Na prvom poschodí po výstupe schodmi hore je podľa projektu naplánovaná veľká komfortná spálňa, dve izby a rodinná kúpeľňa s vaňou, dvojumývadlom, toaletou a práčkou. Dispozícia samozrejme umožňuje aj nejaké zmeny, podľa želania budúceho kupujúceho. Výhľady z horného poschodia zo všetkých troch strán domu sú veľmi pekné, nakoľko sa nachádzate v časti obkolesenej lesmi.

Financovanie je možné aj hypotekárnym úverom už od teraz. Hypotéku na mieru Vám sprostredkujeme spolu s rezerváciou tejto nehnuteľnosti. Tento dom pre jeho polohu, kvalitu použitých materiálov a jeho vybavenie jednoznačne odporúčam. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.