Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriela Heredošová
heredesova@diamondreality.sk
0903 737 954

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok v meste Veľký Šariš

  • Pozemky, Predaj, Prešov, Veľký Šariš | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Prešov, Veľký Šariš | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Prešov, Veľký Šariš | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Prešov, Veľký Šariš | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Prešov, Veľký Šariš | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Prešov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1123 m2
Pridané
12.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 58,00 €/m2
Gabriela Heredošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 737 954

Popis nehnutelnosti

Na predaj ponúkame krásny priestranný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Veľký Šariš. Jeho hlavnou výhodou je poloha v blízkosti je MHD, SAD aj železničná stanica a tiež hlavný ťah na Prešov, čo zabezpečí rýchlu dostupnosť do krajského mesta a ktorú už onedlho vylepší aj dialničný prípájač.Veľkou výhodou je tiež krásna rovinatá plocha V lokalite, v ktorej sa pozemok nachádza je podľa územného plánu rozvoja mesta Veľký Šariš plánovaná aj individuálna bytová výstavba Rozmery pozemku sú veľmi atraktívne na výstavbu cca 30 m x 38 m, čo pri výstavbe zaiste nespôsobí žiadne obmedzenia. V súčasnosti je pozemok v katastri vedený ako orná pôda, no v budúcnosti jeho hodnota narastie a jeho budúci majiteľ kúpou nehnuteľnosti len získa.


cena: 58 €/m2 65 000,- €


Ak vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová .


Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.