Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 997 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriela Heredošová
heredesova@diamondreality.sk
0903 737 954

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok v meste Veľký Šariš

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Ulica
Pivovarská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1123 m2
Pridané
12.09.2020
Aktualizované
23.08.2021
Cena 58,00 €/m2
Gabriela Heredošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 737 954

Popis nehnutelnosti

Na predaj ponúkame pozemok s rozmermi: šírka 30 m dĺžka 38 m vo vyhľadávanej lokalite Veľký Šariš oproti svetoznámemu výrobcovi piva. Jeho hlavnou výhodou je poloha v blízkosti je MHD, SAD aj železničná stanica a tiež hlavný ťah na Prešov, čo zabezpečí rýchlu dostupnosť do krajského mesta a ktorú už onedlho vylepší aj dialničný prípájač. Veľkou výhodou je tiež rovinatá plocha. Prístup k pozemku je plánovaný z dvoch strán bližšie vysvetlím pri obhliadke. V lokalite sa v súčasnosti vykonávajú prípravné práce k výstavbe OD Karmen - previedla sa pokládka elektrickych káblov - základ elektrického vedenia. V lokalite, v ktorej sa pozemok nachádza je podľa územného plánu rozvoja mesta Veľký Šariš plánovaná výstavba zariadení základnej občianskej vybavenosti, zariadenia celomestskej a nadmestskej občianskej vybavenosti.

cena: 58 €/m2 65 000,- €

Ak vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová .

Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.