Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Veľký Lapáš

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1600 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
07.08.2018
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkom Lapáši aj so zariadením. Plocha pozemku 16 árov. Dom sa nachádza v tichej lokalite,mimo hlavnej cesty, iba 7 km od NR a 3 km od R1. Pred 5 rokmi prebehla rekonštrukcia interiéru, stierky, sadrokartón,podlahy, drevené eurookná,kotol Buderus. Dispozičné riešenie : prízemie- obývacia izba, kuchyňa, kotolňa, komora, zimná záhrada, poschodie - obývacia izba, 2 x detská izba,spálňa,kúpelňa s WC. Siete: elektrika, plyn verejný vodovod, žumpa, studňa. K dispozícii samostatná garáž, zimná záhrada, jazierko, zavlažovanie, oddychová zóna, záhrada. Dom bol postavený v 90 tich rokoch, pozemok je mierne svahovitý. V cene mate kompletný právny servis zabezpečený advokátom.Dohoda na cene možná.Vprípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0908133421.