Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 906 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Gabriela Szustorová
szustorova@mgreal.sk
0904618959

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný priestranný dom Veľký Kýr !!!

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Veľký Kýr
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.07.2019
Aktualizované
02.12.2019
Mgr. Gabriela Szustorová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný domček v obci Veľký Kýr v chatovom štýle. Domček je 3 izbový s priestrannými izbami, s kuchyňou a kúpeľňou. V dome sa nachádzajú IS (plyn, elektrika, voda), telefónna a internetová prípojka. Súčasťou domu je tehlová pivnica a záhrada na konci ktorej tečie potok Nitra. Od centra obce je vzdialený 400 m, kde sa nachádzajú obchody, pošta a 800 m od školy s materskou školou.  Vzdialenosť obce od krajského mesta Nitra je 17 km.

Dom je vhodný aj na podnikateľské účely !!!