Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Soňa Chamulová
micha@micha.sk
911358389

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný slnečný nadrozmerný 5–izbový byt vo VK

Typ
Predaj
Ulica
Venevská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
149 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.08.2018
Aktualizované
10.08.2018
Soňa Chamulová MICHA+ s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne vám ponúkame 5-izbový byt, ktorý tvorí jeden veľkometrážny byt vytvorený spojením dvoch bytov na jednom poschodí. Výmera tohto bytu je 149 m2 a nachádza sa 4. poschodí panelového bytového domu postaveného v r. 1974 na ul. Venevská (nízke). Pozostáva z 2 štvorcových predsiení z ktorých je možné použiť samostatný východ z bytu ku výťahu. Celkovo sa v byte nachádza 5 izieb, 1 veľká kúpeľňa, ktorá je dispozične umiestnená do jednej izby so vstupom z chodby aj zo spálne a má veľké trojité okno. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou a tiež bidetom z mramoru a z rovnakého materiálu sú aj všetky obklady a dlažby v tejto miestnosti. Byty sú spojené dlhou prepojovacou chodbou, pričom sa v nej nachádzajú dve malé miestnosti (bývalé špajze) končiace malými loggiami, z ktorých jedna sa využíva ako šatník a druhá len chodbička. Ďalej sa v byte nachádza veľká kuchyňa s drevenou kuchynskou linkou na mieru a tiež je v každej časti samostatné WC. V izbách bytu sú parkety a v jednej korok a na chodbách keramické dlažby. V celom byte sú plastové okná so žalúziami. Bezpečnostné dvere sú na obidvoch vchodoch do bytu. Výťah stojí na každom poschodí a nájazd do vchodu je úplne bezbariérový. K bytu patria 2 pivničné kobky. Bytový dom bol v zateplený a strecha renovovaná. Vo vchode nežijú žiadne neprispôsobivé osoby a je veľmi slušný. Parkovanie je priamo pred bytovým domom, ako aj vedľa. V blízkosti je obchod s potravinami, cca 3 minút chôdze je autobusová zástavka, zdravotné stredisko, nemocnica, pošta a absolútne centrum mesta. Byt je voľný IHNEĎ.