Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 850 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v krásnej prírode vo Veľkom Folkmári

Typ
Predaj
Okres
Gelnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.05.2019
Aktualizované
15.08.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Rodinný dom, do ktorého sa stačí už len nasťahovať. Takto môžeme charakterizovať tento pekný domček vo Veľkom Folkmári, v doline obklopenej krásnou prírodou. Dom je orientovaný tak, že sa budete prebúdzať na slnko vychádzajúce spoza lesov a počas celého dňa vás bude príjemne hriať. Dva spojené pozemky o rozlohe vyše 1200m2 vám vytvorili dostatok priestoru pre vašu rodinu, kde môžete tráviť spoločné chvíle bláznením či grilovaním v altánku s kamenným grilom. Navyše aj vaše autá budú odteraz chránené dvoma veľkými prístreškami. V dome s úžitkovou plochou 120m2 prebehla už kompletná rekonštrukcia, takže kúpou tohto domu už nebudete mať starosti s ďalšou rekonštrukciou. Nové plávajúce podlahy, plastové okná, rekonštrukcie kúpelní, nová kuchyňa vám zabezpečia maximálny komfort. Dispozične sa dom skladá na prízemí z obývačky, kuchyne a kupelne. Na poschodí sú 2 samostatné spálne, balkón a kúpelňa. Dom je vykurovaný ustretným kotlom na tuhé palivo, na pozemku je vyvŕtaná studňa ale využívať môžete aj obecnú vodu a kanlizáciu. Mesačné náklady na bývanie sa pohybuju okolo 70 eur pre 3 osoby. Už nemusíte hľadať alternatívu medzi predraženými novostavbami s malými pozemkami a starými domami do ktorých musíte ešte investovať váš čas a peniaze. Veľký Folkmár sa nachádza 30km od Košíc a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, školu, škôlku, poštu, potraviny a iné. Navyše okolitá čistá príroda je to, čo obec zvýhodňuje oproti mestkému ruchu, čiže ak hľadáte miesto, kde si v kľude vypijete vašu kávu, práve ste ho našli. Cena tejto nehnuteľnosti je 87 000 eur vrátane odmeny pre RK. Ak vás čokoľvek k danej nehnuteľnosti zaujíma, alebo si chcete dohodnúť obhliadku, urobte tak teraz na telefónnom čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk