Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Veľký Cetín

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Ulica
Stará dedina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
641 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
24.03.2023
Cena 0,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Veľký Cetín. Dom je situovaný na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 641 m2.
Dom:
Zastavaná plocha: 115 m2
Úžitková plocha: 90 m2
Pozemok: 641 m2
IS: elektrina, plyn, žumpa, vŕtaná studňa (9 m).

Dispozícia domu:
Rodinný dom tvorí vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do troch samostatných izieb, napravo sa nachádza kuchyňa s kúpeľňou a menšia izba. V kúpeľni je vaňa a toaleta.
Vybavenie domu:
Dom je vyprataný a pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Technický stav:
Rodinný dom bol postavený v roku 1950 z tehál a kvádra. Kúrenie je zabezpečené gamatkami, odpad žumpou, voda je zo studne.
Na pozemku sa tiež nachádza vlastná studňa poskytujúca dostatok úžitkovej vody na zavlažovanie pozemku a záhrady.

Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obceVeľký Cetín, ktorá poskytuje svojim obyvateľom nasledovnú občiansku vybavenosť – pošta, lekári, lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, kvetinárstvo, pohostinstvá, kostol a autobusové zastávky. Obec Veľký Cetín je vzdialená 15 km od mesta Nitra, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou v podobe škôl, škôlok, obchodov, lekární, pošty, úradov, zdravotného strediska a nemocnice, fitness centra, plavárne, kaviarní, reštaurácií a rôznych iných služieb.
Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Názor makléra:
Rodinný dom má potenciál k vzhľadom na lokalitu. Po rekonštrukcii poskytne kľudné bývanie za skvelú cenu.

Cena dohodou.


V cene je zahrnuté:
Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke – dohodnite si ju so mnou ešte dnes

Ing. Bernardína Beneová, 0908133421.