Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Surovková
surovkova@loftreal.sk
0903 771 617

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novší RD s dvojgarážou vo Veľkom Bieli

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Veľký Biel
Ulica
xx
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
22.10.2018
Aktualizované
22.10.2018
Iveta Surovková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 617

Popis nehnutelnosti

Z poverenia majiteľa vám ponúkame  na predaj rodinný dom v obci Veľký Biel. Dom bol kolaudovaný v r. 2008. Pozemok 420 m2, zastavaná plocha 150 m2. Dom je 3 izbový, obývačka spojená s kuchyňou, vonkajšia terasa, vonkajší krb, podlahové kúrenie v celom dome, v kúpeľni hydromasážna vaňa aj sprchovací kút, plastové okná s vonkajšími žalúziami, v dome odkladacia miestnosť, možnosť vytvorenia ďalšej izby v podkroví, dom je zateplený. K domu prislúcha dvojgaráž, nad ktorou je postavená garzonka s kuchyňou, kúpeľňou, a odkladacou miestnosťou. Garzonka má samostatný vchod. V dome aj garzonke sú okrem podlahového vykurovania aj krbové kachle. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu.

Možnosť úveru.

Kontakt: p. Surovková 0903 771617

surovkova@loftreal.sk