Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom veľký 4 izbový byt pri jazere, Veľký Biel, Senec.

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Mesto
Veľký Biel
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
25.09.2020
Cena 800,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom veľký 4 izbový byt pri jazere vo Veľkom Bieli, Senec. Byt sa nachádza v troj-bytovom dome na druhom poschodí. Je orientovaný na všetky svetové strany. Z obývačky, kuchyne, a spálne je nádherný výhľad na jazero. Rozloha je 80 m2 + 13 m2 terasa. Dispozícia: Vstupná chodba so samostatným WC, technická miestnosť s práčkou a vlastným kotlom, obývačka s kuchyňou (vstavaná umývačka riadu, zabudovaná chladnička s mrazničkou), tri samostatné spálne (jedna ako šatník, druhá ako spálňa, tretia ako detská či hosťovská izba). Kúpeľňa so sprchovým kútom a masážnou vaňou. V byte sa nachádzajú 2 klimatizácie. K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie. Cena prenájmu je 800 EUR vrátane energií. Výška dvoch nájmov sa platí vopred ako depozit (zábezpeka / kaucia). V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.


ENGLISH:


For rent: big apartment situated near lake in Veľký Biel, Senec. 4 rooms. Second floor. Area of flat: 80 square meters. There is a big terrace also. Separated toilet. Washing machine, dishwasher, fridge. 3 bedrooms. Shower cabin, massage bath. Air condition. Parking space for one car. Price: 800 EUR per month. Two rents is paid as a deposit (security). If you are interested in the property, please contact: +421 944 328 264.