Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výborná investičná príležitosť - rodinný dom s veľkým pozemkom

Typ
Predaj
Okres
Bytča
Ulica
Veľké Rovné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
26.05.2022
Cena 180 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Bytča – ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Veľké Rovné, postavený na pozemku  s celkovou výmerou 6.601 m2 + možnosť užívať ďalších 1.184 m2 . Pozemok je naozaj luxusne veľký, vhodný na ďalšiu výstavbu. Mierne svahovitý, tiché prostredie  a s krásnymi výhľadmi na dolinu. K atraktivite miesta určite prispieva bezproblémový celoročný prístup po asfaltovej ceste, v priamom susedstve nie je žiaden rodinný dom. Pritom je neďaleko obchod alebo aj zastávka autobusu. Lokalita obce Veľké Rovné je obľúbenou pre chalupárov, len 10 km od Bytče alebo 20 km od Žiliny.

Rodinný dom je samostatne stojacou dvojpodlažnou murovanou stavbou. Dom pozostáva zo 4 obytných izieb, je čiastočne zrekonštruovaný. V prízemí sa nachádza rozsiahla slnečná veranda, kúpeľňa s vaňou a WC, vnútorná chodba, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka a spálňa.  V podkroví sú ďalšie dve veľké izby. V suteréne (v pivnici) je kotolňa, sklad paliva a miestnosť skladu potravín. Príslušenstvom je hospodárska budova s garážou postavená za domom.

Dom je napojený vodovodom na vlastnú studňu, kanalizácia je formou SEPTIKU, elektrina 230/400 V, vykurovanie je ústredné na pevné palivá. Stavba sa nachádza v príjemnej tichej lokalite s krásnym výhľadom na dolinu.

Naša cena: 180.000 eur, kontakt: 0902 701 055, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn- v prípade kúpy prostredníctvom našej RK ponúkame významnú zľavu na projekty ďalších nehnuteľností, postavených na tomto pozemku..