Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový byt, Športová ulica, Veľké Leváre, okres Malacky

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
26.07.2022
Cena 114 000,00 €
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo Veľkých Levároch, okres Malacky. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu, na zvýšenom prízemí/
3 poschodí. Celková výmera bytu je 66 m2 spolu s balkónom 3 m2 a s malou pivnicou 1,6 m2. Je orientovaný na dve svetové strany - SZ + JV.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami a sieťkami, plávajúce podlahy, dlažbu. V dome je spoločná plynová kotolňa, ktorá zabezpečuje kúrenie a ohrev teplej vody.
DISPOZÍCIA BYTU:
Vstupná chodba, prechodová obývačka, 2 samostatné spálne, samostatná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Mesačné náklady sú 150 € pre 4 osoby. Predáva sa prázdny, bez nábytku, zostáva len vstavaná kuchynská linka s plynovým sporákom a sanita. Byt je voľný predajom. Parkovanie je bezproblémové, v okolí domu.
LOKALITA:
Lokalita s vidieckou atmosférou, neďaleko okresného mesta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V okolí je veľa možností na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy.

K CENE BUDE PRIPOČÍTANÁ PROVÍZIA V SUME 3.000 ,-€.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.