Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 634 m2 Veľké Kostoľany

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Veľké Kostoľany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Veľké Kostoľany | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Veľké Kostoľany | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Veľké Kostoľany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Veľké Kostoľany | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Záhumenská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
634 m2
Pridané
30.08.2019
Aktualizované
13.09.2019
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177650 - Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v novej zastavovacej lokalite v okrajovej časti obce o výmere 591 m2. Pozemok má tvar obdĺžnika, pričom šírka pozemku je 20,5 m , dĺžka 25 m. Všetky IS /elektrina, vodovod, plyn, telekom aj kanalizácia/ sú v komunikácii, ktorá je vzdialená príjazdovou cestou 35 m. Príjazdová komunikácia je 3 m široká a spoluvlastnícky podiel v 1/3 na komunikácii /72 m2/  je už započítaný v cene.

Cena 29 900 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky