Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Erik Križma
krizma@mgreal.sk
0948311266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Sklad + dva pozemky okres Komárno

Typ
Predaj
Okres
Komárno
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
19.09.2022
Aktualizované
19.09.2022
Erik Križma MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj poľnohospodársky objekt (sýpka), ktorý sa nachádza v centre obce Veľké Kosihy (okres Komárno). Pôdorys budovy je 30 x 10 m. Stavebný materiál tehla, vnútorné konštrukcie oceľové. Vek stavby je približne 60 rokov. Stoji na pozemku o veľkosti 343 m2.  K tomuto objektu patri aj vedľajši pozemok o veľkosti 591 m2. Nehnuteľnosť je možné využiť ako skladové priestory, prebudovať na bytove jednotky, ktorých je v obci nedostatok alebo "rozobrať na tehlu" a získať dva lukratívne pozemky priamo v srdci obce.  

Cena nehnuteľností je 47.000 Eur. 

Pre viac informácií volajte 0948 311 266 ale krizma@mgreal.sk