Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Erik Križma
krizma@mgreal.sk
0948311266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový RD pôvodný stav V. Kosihy (KN)

Typ
Predaj
Okres
Komárno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
22.02.2023
Aktualizované
06.11.2023
Cena 0,00 €
Erik Križma MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obci Veľké Kosihy, okres Komárno. Napriek tomu, že ide o starší rodinný dom s rozlohou cca 140 m2, je veľmi dobre dispozične riešený s možnosťou prerobenia ako víkendová chalupa, či samotné bývanie. Dom je napojený na všetky IS (elektrika, voda, plyn), kanalizácia v obci nie je. Nachádza sa v tichej uličke, mimo hlavnú cestu.

Dispozícia domu: 3 samostatné izby, jedna priechodná izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba, komora, sklad. Na pozemku sú dve hospodárske budovy a vínna pivnička. Pozemok má rozlohu 850 m2.

Obec disponuje všetkými potrebnými službami (obchod, pošta, cukráreň, novootvorené detské jasle, škôlka, základná škola, futbal, klub dôchodcov, ...). 1 km je hrádza Dunaja, ktorá slúži ako cyklotrasa. Nachádza sa mimo dopravnú tepnu (Komárno - Dunajská Streda). Z Bratislavy 1 hod. po R7.

Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať na 0948311266 (slovensky) a 0907101618 (maďarsky). Mail: krizma@mgreal.sk