Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj zrekonštruovaného domu na veľkom pozemku

Typ
Predaj
Ulica
Veľké Dvorníky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
180 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca. 120 m2. Na zvýšenom prízemí sa nachádza veľká široká chodba z ktorej sa vchádza do troch samostatných izieb, kúpeľne, toalety a veľkej kuchyne. Dom je čiastočne podpivničený cca. 60 m2 a v pivničných priestoroch je možnosť vytvorenia štvrtej izby, alebo posilňovne, či hoby miestnosti. Z kuchyne sa navyše vychádza aj na zastrešenú terasu s rozlohou 25 m2. Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 800 m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane rozvodov, nové elektrické kúrenie a ohrev teplej vody pomocou 200 litrového elektrického bojleru. Dom dostal aj novú vonkajšiu fasádu a strechu so škridlami Mediterran. Rekonštrukciou prešli aj vnútorné steny, bola položená nová plávajúca podlaha a dlažba v kúpeľni a WC. Komplet nová je aj kuchynská linka, (pracovná doska sa ešte položí). Nová je samozrejme aj sanita v kúpeľni a na toalete. V dome je potrebné už iba namontovať interiérové dvere. Stavba je napojená na obecnú vodu a kanalizáciu. V dome je navyše aj funkčná studňa. Obec Veľké Dvorníky je pokojná dedinka na okraji Dunajskej Stredy a novou diaľnicou R7/D4 je aj výrazne uľahčené cestovanie do Bratislavy. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

 Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 204 990 €

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com  www.samorin.com, www.byvanie.com