Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EŠTE ZA VÝHODNÚ CENU!4 IZBOVÁ ÚTUĽNÁ NOVOSTAVBA RODINNÝCH DVOJDOMOV VO VEĽKÝCH DVORNÍKOCH NA PREDAJ

Typ
Predaj
Ulica
nová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
20.10.2021
Aktualizované
20.01.2022
Cena 169 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Máte dosť každý deň stáť cestou do práce v zápchach smerom do Bratislavy? Tak si kúpte Váš vysnívaný  domček skratkou do Bratislavy bez kolón cez R7 v Dunajskej Strede , odkiaľ hľadkou  cestou bez kolony áut v pohode / a ešte aj v nádhernej  prírode/ aj cez R7 prichádzate vždy včas do Bratislavy. Ponúkame v týchto dňoch ešte za výhodnú cenu avšak za par dní týždňov aj pri tomto domčeku bohužiaľ budeme musieť navýšiť cenu!
Chcete kúpiť dvojizbový alebo trojizbový nový byt pričom zaplatíte viac ako pri tomto dome s terasou,parkovaním pre 3 autá a zeleňou za domčekom, kde môžete nerušene oddychovať bez rušenia susedov !

Chateaureality  Vám ponúka  na predaj  samostatne stojace 4 izbové  rodinné dvojdomy vo Veľkých Dvorníkoch v periférii okresného mesta Dunajskej Stredy v novej ulici . Pokoj vyhľadávaného vidieckeho bývania len 32 km od Bratislavy Vás privedie do príjemného okresného mesta Dunajská Streda a za mestom 2 km dedinka Veľké Dvorníky na malebnej dedinke , kde sa stretáva prírodné prostredie s čistotou modernej zástavby rezidenčných štvrtí. Vojdite, a pohodlne vnímajte nadmieru vkusne prejavujúci sa priestor prízemného bývania, citlivo začlenenej jedálne a nerušene pôsobiacej kuchyne, ktorá je s mierou po ruke spojená s obývacou časťou domu. Ďalej vchádzame  k trom samostatným izbám. Leto- neskorá jeseň na vlastnej záhrade. Kompletná miestna- občianska vybavenosť. Práve ste našli bývanie pre Vás a svoje poklady, čítajte, aj nasledovne informácie Vás potešia:

Celková zastavaná plocha je 110 m2,  úžitková plocha je 92,2 m2 Veľkosť pozemkov sú 200m2, /Vydrany 350 m2/. Domy sú postavené z pálenej tehly 30 cm + izolácia 15 cm. Okná a dvere sú plastové, 6 komorové s trojvrstvovým zasklením. Energetický certifikát je A.

Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, 3 veľké izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, samostatné WC a technická miestnosť. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou, vstupnou bránkou a bránou, v štandardnom prevedení  a s parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS ako aj predpríprava na wifi a bez káblové tv vo všetkých izbách a predpríprava na alarm, a samozrejmosťou je bleskovod. Kúrenie bude podlahové elektrické ,avšak energetický úsporný ,  teplá voda je zabezpečená cez  bojler. Predpríprava- klimatizácie je v cene domu. Domy budú hotové a kolaudované koncom októbra 2021 .V dome sa nachádza krásny krb, ktorý vykúri celú obývaciu časť s kuchyňou ako aj spáľňu, čiže strednú a zadnú časť domu.V cene sú zahrnuté podlahy, kachličky ako aj plávajúce podlahy, dvere , zariadenie kúpelní aj toalety ako aj technickej miestnosti, chodníky, terasa zakrytá ako aj kuchyňská linska so spotrebičmi.!!
Z obývačky sa bude vychádzať na slnečnú terasu. Kúrenie bude podlahové, elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne.

Teplá voda bude zabezpečená cez elektrický bojler. Vstupné dvere budú bezpečnostné, dvere na terasu a okná budú plastové (trojsklo – 6 komorové). Dom bude napojený na elektriku, obecnú vodu a verejnú kanalizáciu.

V dome bude predpríprava na alarm, krb a klimatizáciu. Pozemky sú slnečné, budú upravené a komplet oplotené s bránkou a bránou na elektrické ovládanie.

Celková cena zahŕňa štandardné dokončenie domu (s možnosťou výberu podláh, kachličiek, interiérových dverí a zárubní) a terénnu úpravu. Parkovacie státie pre dve autá bude vytvorené priamo na pozemku (podlaha zámková dlažba).

Dom  sa nachádza v úžasnom  prostredí v srdci  prírody v nerušenej uličke, kde sa nachádzajú  príjemné novostavby rodinných  domov. Neďaleko rôzne reštaurácie,  obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica. Nová lokalita je príjemná a kľudná .

Cena: od 169.000,- Eur Veľké Dvorníky-dokončenie jar 2022.
Vydrany cena 189.000 Eur s väčším pozemkom dokončenie vo Vydranoch tu máj 2022.  Predpokladaná kolaudácia december záver roka 2021. V prípade vážneho záujmu vybavenie úveru zadarmo v cene!

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne aj cez vikend. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva / vybavenie úverov, pôžičiek, poistenie domu/ až po odovzdanie nehnuteľnosti.