Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOHODA MOŽNÁ -PRIESTRANNÝ 6 IZBOVY RD S VEĽKOU ZÁHRADOU AJ PRE DVE GENERÁCIE NA PREDAJ VO VEĽKÝCH DVORNÍKOCH -PERIFÉRIA DUN.STREDY

Typ
Predaj
Ulica
hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
170 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
07.08.2022
Aktualizované
16.05.2023
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj priestranný moderný úplne rekonštruovaný/ pôvodného domu ostali len vonkajšie murivá/ 6izbový dvojpodlažný rodinný dom vo výbornej vyhľadávanej lokalite na periférii Dunajskej Stredy v obci Veľké Dvorníky. Ide o stavbu situovanú pri hlavnom ťahu avšak s väčším pozemkom v príjemnej lokalite. Rodinný dom je dokončený do pekného štandardu a na všetkých oknách sú vnútorné žalúzie . Dom je postavený z tehál . Zateplenie obvodových stien je zabezpečené zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 150 mm s kompletnou povrchovou úpravou. Okná sú 6 komorové plastové s izolačným troj-sklom. Konštrukcia strechy je plochá, jej nosnou kostrou sú drevené trámy 200/200 mm. Stropná konštrukcia je zateplená tepelnoizolačnými doskami z minerálnych vlákien (ISOVER), hr. 180+60 mm, ktoré sú zakryté paropriepustnou fóliou a strešná krytina je ako hydroizolácia. Kúrenie je plynové s radiátormi. Na obidvoch poschodiach sa nachádzajú dve spálne jedna obývacia izba jedna kúpeľňa a jedna veľká príjemná zariadená kuchyňa. Balkóny sú na obidvoch poschodiach domu . Dom je zariadený momentálne pre prijímanie turistov . Pod celým domom je pivnica. Tento dom s celkovou plochou 170 m2 má vynikajúce dispozičné riešenie, nakoľko je dômyselne rozdelený na dennú časť na 1.podlaží a nočnú časť na 2.podlaží. Má 4 nepriechodné izby, 2 obývačky spojené s kuchyňami na dolnej časti domu ako aj na 1. poschodí domu .Veľká terasa ktorá je zo zadnej strany domu 20 m2 odkiaľ vchádzate do slnečnej záhrady. Nový majiteľ rozhodne ocení, že dom disponuje 2 kúpeľňami, pričom obidve sú vybavené sprchovým kútom. Dom sa rozprestiera na pozemku o celkovej výmere 740 m2, vpredu je parkovisko ako aj z boku domu. Plochy okolo domu sú spevnené a záhrada má vyrovnaný pozemok pripravený k úpravám,/ zasiaty bude trávnik /ktoré si nový majiteľ môže urobiť podľa vlastného vkusu. Veľkou výhodou je vynikajúca dopravná dostupnosť do Bratislavy po novootvorenom obchvate D4R7.
Tento RD je výborný ako aj dvojgeneračný, lebo na obidvoch poschodiach sa nachádzajú 2 spálne ,1 obývacia izba spojená s krásnou kuchyňou a dve kúpeľne a dve toalety. Celý dom je podpivničený a parkovacie miesta sú pre viac vozidiel minimálne pre 5 áut. Záhrada je príjemná ale aj veľká , kde sa nachádza terasa.
Ak by klient rozmýšľal o investícií ako kúpa apartmánového domu a prenájom pre turistov tiež je veľmi dobrá príležitosť.
Dohodnite si obhliadku ešte dnes
Realitný maklér a majiteľ Chateaureality PhDr. Chrenko Edit 0905 329 399 email: chrenko@chateaurality.sk
Naša realitná kancelária poskytuje kompletný právny a poradenský servis, zabezpečenie znalca, príprava zmlúv a dokladov na katastrálny úrad, úhrada notárskych poplatkov a poplatkov na kataster, služby finančného poradcu.
Cena nehnuteľnosti : 289.990,- Eur
Nasťahovanie je možné od 15.augusta 2022