Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 3,4 IZB. RD NA KLÚČ NA PREDAJ V POKOJNEJ ČASTI VO VEĽKOM BLAHOVE LEN 2 KM OD DUN.STREDY

Typ
Predaj
Ulica
Pekná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
117 m2
Celková plocha
127 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
22.04.2021
Aktualizované
18.01.2022
Cena 199 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj 3,4 izbovú nízko-energetickú novostavbu, ktorá sa bude nachádzať v pokojnej, novovybudovanej časti Veľké Blahovo len 2 km od Dunajskej Stredy ako aj od rýchlostnej cesty R7. Celá štvrť je úplne vybudovaná. Priestranný rodinný dom ktorý bude hotový na klúč budúci rok 2022 približne neskorú jar, začiatok leta bude situovaný na pozemku s rozlohou 606 m2,úžitková plocha domu je 117m2, zastavaná plocha je 127 m2. Dispozičné riešenie domu: vstupná hala so šatníkom ,ďalsia chodba , 2 samostatné izby, kúpeľňa (1x umývadlo, sprchový kút a toaleta), technická miestnosť , v ktorej je umiestnené WC s umývadlom a kotol, , kuchyňa prepojená obývačkou, z ktorej je vstup na nekrytú terasu/ 16 m2/ a do záhrady. Dom sa predáva v stave štandardu / podľa dohody aj holo-domu /čo je ideálnou príležitosťou na dokončenie podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Novostavba je vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni, predajná cena zahŕňa: plastové okná troj-sklo, elektrické podlahové kúrenie, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná, komplet prípravený krb, povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien, tehlové obklady podľa požiadaviek klienta, strop, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, pred-prípravu na alarm systém. Energetický certifikát rodinného domu je "A". Exteriér: K štandardnému vybaveniu /nepatrí oplotenie pozemku s prípravou na elektrickú bránu,/ avšak zámková dlažba, parkovacie miesta, terénne úpravy patria do ceny nehnuteľnosti.
Dokončenie domu do štandardu , začiatok leta 2022.
Cena rodinného domu v štandardnom prevedení aj s oplotením 199.000,- Eur .Pri vážnom záujme do 19.12.2021 ešte cena je platná od 20.12.2021 cena bude zvýšená na 196.000,-Eur

Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 6 dní v týždni okrem nedele nerobíme -od 9,00 do 18,00 na
mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit, email : chrenko@chateaureality.sk , www.chateaureality.sk