Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výhodná kúpa INVESTIČNÉHO pozemku neďaleko Bratislavy

Typ
Predaj
Mesto
Veľká Paka
Ulica
Čukárska Paka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
14817 m2
Pridané
08.04.2022
Aktualizované
27.11.2023
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exclusive Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Čukárska Paka, len 5 km od ŠAMORÍNA. Pozemok s výmerou 14.917m2 možnosťou dokúpenia 14.716m2 tvar pozemku štvorca. Ponuka je určená pre developerov, prípadne investorom. V susedstve už prebieha výstavba rodinných domov. Pri pozemku sú vedené všetky inžinierske siete: elektrina, voda, plyn a kanalizácia. Pozemok je vedený ako parcela C, má asfaltovú prístupovú cestu a nachádza sa priamo pri vstupe do obce Čukárska Paka. Obec Čukárska Paka sa nachádza neďaleko Šamorína s dobrým napojením na diaľnicu R7, ktorou sa do Bratislavy dostanete za 15 minút. Lokalita sa navyše nachádza na spojnici Bratislava, Šamorín a Dunajská Streda. V susednej obci Veľká Paka s približne tisíc obyvateľmi sa nachádza materská a základná škola, potraviny, pekáreň, rôzne podniky, obchody a služby, pošta, futbalové ihrisko, reštaurácie, penzión a kultúrny dom. Ide o čoraz žiadanejšiu lokalitu práve pre svoju blízkosť k hlavnému mestu Bratislava a rýchlu dostupnosť na diaľnicu R7. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

Info:  0905 790 082 

E-mail: info@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com