Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Daniela Dobošová maklér
Ing. Daniela Dobošová
daniela.dobosova@bellavitaslovakia.sk
0902 849 249

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný dvojgeneračný VEĽKÝ rodinný dom s farmárskym potenciálom!

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Veľká Mača
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
03.06.2024
Aktualizované
24.06.2024
Ing. Daniela Dobošová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0902 849 249

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom s VEĽKÝM potenciálom v obci Veľká Mača, okres Galanta
Dom je ideálny pre viacčlennú rodinu alebo dve generácie. Nachádza sa v skvelej lokalite s výbornou dostupnosťou na R1- do 5 km, čo umožňuje rýchly a pohodlný presun do Trnavy, Nitry aj Bratislavy.
V blízkosti nájdete množstvo pracovných príležitostí vrátane centra Amazon, Lidl, Billa a ďalších zamestnávateľov a mnoho logistických centier a výrobných firiem.

Dispozícia hlavného domu:
Prízemie: Vstupná chodba ,3 izby, kuchyňa s jedálňou a s výstupom do záhrady, komora, kúpeľňa, samostatná toaleta
Poschodie: Možnosť samostatného vstupu , 2 veľké izby , krásna zasklená terasa , široká chodba ktorá sa dá šikovnou prestavbou využiť ako kuchyňa alebo kúpeľňa. Z chodby je vstup do podkrovia s možnosťou vybudovania ďalších izieb.
Pivnica: Kotolňa, 2 špajze, 2 veľké miestnosti , schodisko a zadný vchod do záhrady.
Dom je v zachovalom stave. V rámci obnovy domu boli vymenené okná za plastové aj s vnútornými žalúziami a vchodové dvere. V obývacej izbe sú krbové kachle. 2/3 domu ma plochu strechu a 1/3 má novú polsedlovú strechu pokrytú plechovou strešnou krytinou.
IS: Plyn, elektrina, kanalizácia, verejný vodovod a studňa.
Vykurovanie domu je centrálné s dvoma nezávislými systémami. Plynový kotol sa nachádza v pivnici, je možnosť prepnutia systému na tuhé palivo, drevo....atď.
Zastavaná plocha domu je 173m2, obytná plocha je 250m2.
Na pozemku sa nachádza druhý starší rodinný dom, ktorý je v pôvodnom stave (nutná rekonštrukcia) a disponuje s jednou izbou, kuchyňou, špajzou, chodbou a kúpeľňou. Na pozemku su dve garáže jedna je murovaná zo servisnou šachtou , druhá je drevostavba na betónových základoch a betónovou podlahou spojená s dielnou, ďalej je na pozemku sklad a vstup do ďalšej pivnice.
Zastavaná plocha staršieho domu je 107m2. Samostatná dielňa o výmere 32m2.
K domu prináleží pekný pozemok vo výmere 3924m2.
Tento dom ponúka komfortné bývanie v kombinácii s možnosťou vybudovania malého gazdovstva na pozemku s priamym vstupom do chotára a ďalšou možnosťou vytvorenia ďalších dvoch stavebných pozemkov po zaradení do územného plánu.

Je pre VÁS pozemok priveľký??? Vieme pre Vás odčleniť koľko budete potrebovať.
Neváhajte a príďte sa pozrieť na váš nový domov!!!
Obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0902 849 249.

U nás dostanete:
- kompletný servis a služby pri predaji a kúpe nehnuteľností
- poradíme ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť
- pri exkluzívnych zmluvách robíme služby naviac
- robíme všetko aby sme boli stále lepší

V prípade financovania nehnuteľností prostredníctvom hypotekárneho úveru je Vám k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý vybaví Vašu hypotéku za výhodných podmienok aj s poistením nehnuteľnosti a poistením úveru .