Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniela Skokanová Kožuchová
daniela@profirealpoprad.sk
0948106711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici, 991 m2

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
991 m2
Pridané
21.04.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 146,40 €/m2
Daniela Skokanová Kožuchová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry s možnosťou rozdelenia na dva. Na rovinatom pozemku o veľkosti 991 m2 sa nachádzajú všetky inžinierske siete ( voda, kanalizácia, elektrina, plyn) a prístup k nemu bude po novo vybudovanej asfaltovej ceste, ktorá sa práve dokončuje. Pozemok sa nachádza v blízkosti apartmánového komplexu Natur Resort v ktorom sa počíta aj s vybudovaním viacerých služieb ako napríklad reštaurácie, kaviarne, detské ihriská či športoviská. V obci sa ďalej nachádza kompletná vybavenosť vrátane obchodov, zdravotného strediska, základnej školy s materskou školou. Cena pozemku je NaN NaN,00 €/m2 VRÁTANE DPH.
Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0948 106 711, alebo daniela@profirealpoprad.sk, Viac nehnuteľnosti na www.profirealpoprad.sk.