Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Stavebný pozemok na predaj Veľká Lomnica

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1103 m2
Pridané
16.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 165 450,00 €
Bc. Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  Vám ponúka na predaj rovinatý, stavebný pozemok s krásnym výhľadom na Lomnický Štít v blízkosti golfového ihriska na predaj Veľká Lomnica.

Výmera pozemku je 1103 m2, všetky IS sa nachádzajú na alebo pri pozemku. Pozemok sa nachádza v tichej novovzniknutej lokalite s krásnym výhľadom na Tatry. V blízkosti sa nachádza aj golfové ihrisko (400 m2), viete sa naň dostať aj priamo golfovým autíčkom, taktiež cca 700 m2 sa bude nachádza menší aquapark.

Možnosť odpočtu DPH!

Cena: 165 450,- € vrátane DPH 

Pri vážnom záujme možná dohoda.

Máme v ponuke podobný pozemok v tejto lokalite. V prípade záujmu ma kľudne kontaktujte.

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať a rád Vás prevediem danou nehnuteľnosťou.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.