Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.eu
+421944243263

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Pozemok o výmere 858m2 na predaj, Veľká Lomnica

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Okružna
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
858 m2
Pridané
08.02.2023
Aktualizované
07.03.2023
Cena 155,00 €/m2
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421944243263

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok - pre výstavbu rodinného domu v obci Veľká Lomnica.

PLOCHA: plocha pozemku je 858m2

INŽINIERSKE SIETE: elektrina, voda a plyn sú dovedené priamo na pozemok.

Pozemok je v novej zastavanej časti obce Veľká Lomnica, blízko Tatragolfu a golfového ihriska Black Stork. Prístupová cesta, osvetlenie a chodníky sú dokončené, odovzdané obci a pravidelne udržiavané mestom Veľká Lomnica. 

Obec Veľká Lomnica je vstupná brána do Vysokých Tatier. Postavte si dom v tejto nádhernej lokalite a užívajte si krásne výhľady na naše veľhory. V obci sa nachádza pošta, viacero potravín, reštaurácie a penzióny. 

Pozemok je možné kúpiť ako investíciu s možnosťou odpočtu DPH. 

Na výber máme 5 pozemkom a všetky sú vedľa seba. Na výber sú rozmery 923m2, 921m2, 871m2, 855m2 a 858m2. Pozemky je možné spojiť a postaviť apartmánový dom, penzión alebo inú investičnú nehnuteľnosť.

Výborná poloha a zaručené výhľady na Vysoké Tatry. 

Cena 155 €/m2 vrátane DPH

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.