Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
288 805 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Danielčák
miroslav.danielcak@deltaproperty.sk
0904804935

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry s vlastnou terasou. Veľká Lomnica

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Termálna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Celková plocha
47 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Miroslav Danielčák Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj apartmán s výhľadom na vysoké tatry, s vlastnou terasou. Vhodný ako investícia pre podnikateľov, nakoľko je možnosť odpočtu DPH vo výške 89 000 €. Výhodou je vyhľadávaná turistická lokalita, prístup do okresných miest Kežmarok a Poprad, v blízkosti golfového ihriska Black Stork a bezprostredným prístupom k termálnemu kúpalisku.DISPOZÍCIA: Obývacia časť, kuchyňa, kúpeľňa s WC - 35m2, vlastná terasa - 12 m2 .

LOKALITA: Golfové ihrisko - 1,3 km, Termálne kúpalisko - v bezprostrednej blízkosti, Kežmarok - 8,9 km, Poprad - 16,2 km, Vysoké Tatry - 9 km

VÝHODY: Lukratívne prostredie, turistika, relax, návratnosť investícieZaujala Vás táto ponuka ? Neváhajte ma kontaktovať pre bližšie informácie alebo prípadnú obhliadku.DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.
Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu

správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka

financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.