Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Chalupa v obci Záhorčie

Bzenica, Záhorčie Arrow

Rybník pri Lehôtke pod Brehmi

Lehôtka pod Brehmi, Brehi Arrow

BV REAL Predaj 2 izbový dom 678 m2 Bystričany Paučica 19009

Bystričany, - Arrow

Chalupa/Rodinný dom Bátovce.

Bátovce, Bátovce Arrow

DOHODA- CHALUPA/RODINNÝ DOM 2+1 BÁTOVCE,KOMPL. REKONŠTRUKCIA.

Bátovce Arrow

Chalupa/Rodinný dom Bátovce .

Bátovce Arrow

Chalupa/Rodinný dom - Bátovce

Bátovce, Bátovce Arrow