Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 734 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ihneď obývateľný 3 izbový rodinný dom, Veľká Ida

Typ
Predaj
Mesto
Veľká Ida
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.08.2019
Aktualizované
29.08.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality s.r.o vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľká Ida, v pôvodnom stave, postavený v roku 1970. Dom je postavený z kvádrov a tehál. Strecha je plechová so zdravou drevenou konštrukciou. Dom sa dispozične skladá z 3 izieb, kuchyne, špajze, kúpelne a WC, predsiene a verandy. Dom je čiastočne podpivničený. Pozemok má veľkosť 308m2, z toho je zastavaná plocha domu na ploche 100m2. Dom je napojený na všetky IS, voda, plyn,elektrika a kanalizácia. Na pozemku je aj vlastná studňa a plechová garáž s betónovým základom. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom.


Táto nehnuteľnosť môže byť vaša len za 59 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak máte ďalšie otázky k tejto nehnuteľosti prípadne by ste si chceli dohodnúť obhliadku, kontaktujte makléra Bc. Ladislav Šosták na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk