Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

BV REAL Na predaj 5 izbový rodinný dom 1156 m2 Prievidza 78082

Prievidza, - Arrow

BV REAL na predaj 5 izbový rodinný dom 682 m2 Bojnice 18035

Bojnice, - Arrow

BV REAL predaj rodinný dom 1 625 m2 Janova Lehota okres Žiar nad Hronom 158075

Janova Lehota, - Arrow

BV REAL predaj rodinný dom 485 m2, Seč okres Prievidza 158092

Seč, - Arrow

ZVÝHODNENÁ PONUKA! RD s veľkým pozemkom v obci Horná Štubňa

Horná Štubňa Arrow

Predaj, rodinný dom, Žiar nad Hronom

Žiar nad Hronom, Partizánska Arrow