Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Rodinný dom Večelkov ID 2154

Typ
Predaj
Mesto
Večelkov
Ulica
Večelkov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
192 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
25.04.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 16 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  poschodový dom v obci Večelkov v okrese Rimavská Sobota. Celková výmera pozemkov vrátene zastavanej plochy je 884 m2. Dom bol postavený v roku 1965. Je postavený z tehly hr.40 cm. Strop je z betónovej platne. Prízemie domu tvorí : kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa, dve izby, kumbál, kotolňa, priestor pod schodiskom. Na poschodie sa vystupuje betónovým schodiskom, ktoré tvorí chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a tri izby. Na poschodí sú aj dva balkóny. Celková obytná plocha tvorí 192 m². Omietky sú obité na tehlu. Podlahy sú dlažba a betón. Na streche sa realizovala nová lepenka (jeseň 2021). Dom je napojený na studňu, elektrina je odpojená. Plyn nie je zavedený do domu, vedie však pred domom. Kúrenie v dome nie je. Na záhradu je vstup aj priamo z domu zadným východom. Nehnuteľnosť je bez tiarch v osobnom vlastníctve. Viac informácii Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.