Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ! Rodinný dom na predaj - Važec

Typ
Predaj
Mesto
Važec
Ulica
Fodorová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
29.03.2021
Aktualizované
14.04.2021
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza v centre obce na rovinatom pozemku vo veľkosti 428 m2. Dispozícia domu ponúka 3 samostatné izby, kuchyňu s obývačkou, kúpeľňu a WC. Dom je podpivničený s priestrannými miestnosťami na uskladňovanie. Postupná rekonštrukcia, ktorá začala r.2002 obnovila celý interiér. Na nového majiteľa však ešte čaká rekonštrukcia strechy, výmena okien a celkom určite aj zariadenia. Dom je dlhodobo využívaný len ako „víkendovka“. K domu prislúcha aj veľká hospodárska budova s potenciálom na ďalšie rozšírenie obytného priestoru, alebo na iné využitie. Dom je napojený na všetky IS – voda, elektrina, plyn. Odpad je momentálne riešený žumpou, ale je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Kúrenie je plynovými gamatkami, v obývačke je krb. Pre viac informácií kontaktujte makléra jan.kakos@residence-real.sk, 0901 705 709. Cena 75.000,-€.