Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 168 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Dupkala
tibor.dupkala@realprojekt.sk
0905353847

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok vhodný na výstavbu chaty - Varín

  • Pozemky, Predaj, Žilina, Varín | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Varín | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Varín | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Varín | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Varín | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Varín
Ulica
Pod Jedľovinou
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7057 m2
Pridané
18.07.2017
Aktualizované
13.12.2017
Cena 7,00 €/m2
Tibor Dupkala Realprojekt Properties, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Pozemok v tesnej blízkosti Národného parku Malá Fatra, v miernom svahu orientovanom juhovýchodne cca 15 km od Žiliny. Pozemok sa nachádza v pásme s 2. stupňom ochrany prírody. V tesnej blízkosti pozemku sa nachádza lyžiarsky vlek. Možnosť napojenia na el. sieť. Prístup k pozemku je z obce Varín po asfaltovej ceste. Celková výmera pozemku je 7057 m2.