Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA - Romantická chalupa na lazoch, Valaská Belá-REZERVOVANA

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
Petelechov Laz
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
58 m2
Typ stavby
Kamenná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.08.2020
Aktualizované
19.10.2020
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  vo Valaskej  Belej, Petelechov La,z krásnu víkendovú chalupu.

Chalupa sa nachádza na odľahlom mieste na lazoch v susedstve s podobnými chalupami. Pozemok ktorý slúži ako prístupová komunikácia je spoločný v podielovom vlastníctve spoluvlastníkov.

Pozemok ktorý patrí k chalupe je o veľkosti 68 m2 

Stavba  bola kompletne rekonštruovaná pred 8 rokmi. Boli pristavené nové časti:  kúpeľňa a wc, kôlňa na drevo, urobená nová elektrina,  zateplenie a prístavba vstupnej chodby s technickou miestnosťou, pristavené schody do podkrovia a podkrovie zateplenie a prerobené na obytnú spálňovú časť. Strecha je pokrytá ,krytinou eternit.

Pod chalupou je veľká hlboká pivničná miestnosť s novou betónovou podlahou, perspektívne vhodné na vínnu pivničku alebo skladové priestory na potraviny.

Odpad je riešený žumpou. Nevyhnutné opravy malého charakteru sú: predná časť chalupy je na fasáde mierne poškodená od poveternostných podmienok, stačí namaľovať farbou, poprípade vyhotoviť  striešku ako závetrie, nakoľko je pod lesom a bude chrániť vašu nehnuteľnosť. Kúrenie je zabezpečené pecou a systémom "vodník",  rozvody teplej vody po chalupe v radiátoroch  v podkrovnej izbe v kúpeľni sa nachádza elektrický rebríkový  radiátor. Do podkrovia sa ide po vonkajších schodoch, ktoré sú dorábané a sú trošku viac strmé. Podkrovie je prerobené na izbu v ktorej sa nachádza 6 miest na spanie.V spodnej izbe je možnosť vyhotovenia  nových schodov do podkrovia cez vnútro chalupy.

Okolie je vysadené ovocnými stromami a zatrávnené. Nachádza sa pod lesom so svahovitým prístupom, preto je vhodná pre turistov, hubárov, poľovníkov, šikovného kutila vzhľadom na malé opravy, a najmä pre majiteľa auta s vyšším podvozkom :-).cesta ku chalupe je po lúke popri obecnej ceste ,ktorá je kamenistá ťažko schodná,,počas zimných mesiacov neupravená. Pokiaľ hľadáte ticho od ruchu mesta, odporúčame. Ďalšie informácie v RK. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk

Cena: 28 000 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky