Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 375 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
Studenec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 120 000,00 €
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chatka v malebných Strážovských vrchoch plných zvierat a hríbov.

Predáme zrekonštruovanú chatu na 38,4 árovom pozemku, nachádzajúcu sa na lazoch, asi 2,5 km od obce Valaská belá.

Chata je zateplená a prešla rekonštrukciou, kde boli menené:
plechová strecha spolu s drevenými krovmi, okná, podlahy, kúpeľňa so sprchou, WC, voda aj odpad, žumpa, elektrika, omietky, drevené schody, v kuchyni je postavená pekná nová pec na tuhé palivo so zabudovanou elektrickou varnou doskou (na letné obdobie), v obývačke je nový krb na tuhé palivo s rozvodmi tepla do všetkých miestností, kuchynská linka.

Dispozícia:
z predsiene, kde sú schody vedúce na poschodie, sa vchádza do obývačky, ktorá je oddelená od kuchyne krbom (z obývačkovej strany) a pecou (z kuchynskej strany). Z kuchyne sa prejde do malej chodbičky, z ktorej sa ide do kúpeľne a do samostatného WC. V miestnosti, kde sa nachádza WC je aj práčka a bojler na ohrev teplej (100 litrov) vody. Na poschodí je otvorený priestor, využívaný ako veľká spálňa. V tomto priestore je všetko pripravené (elektrina, osvetlenie, kúrenie) aj na rozdelenie priestoru na dve samostatné izby.

Pri chate je pristavaná nová dreváreň.

V prípade, ak máte záujem o obhliadku chaty, kontaktujte nás na tel. č. 0903 408 815, alebo 0903 510 353