Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 2i byt kompletná rekonštrukcia Nové Rekonštrukcia

Typ
Predaj
Okres
Poltár
Mesto
Utekáč
Ulica
Utekáč
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
07.06.2023
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V malebnej obci Utekáč, okr. Poltár ponúkam na predaj kompletne rekonštruovaný 2 izbový byt o výmere 53 m2. Byt sa nachádza v tehlovom dome bez výťahu na 3/3 poschodí - oknami orientovaný na východnú stranu. Rekonštruované bolo všetko vrátane rozvodov vody a elektriny. Interiérové dvere aj zárubne sú vyhotovené z masívu. Dlažba je položená v priestore chodby, kuchyne, kúpelne a WC. Steny sú stierkované s podkladovou sieťkou. Strecha bytového domu je nová a zateplená r. 2022, stupačky vymenené. V obývacej izbe máme k dispozícii funkčný komín. V okolí je množstvo turistických atrakcií pre zimné aj letné využitie, napr. SKI Centrum - Kokava Línia, Zarrenpach, Národný park Muránska planina. Poloha umožňuje byt využiť aj ako investičný. V cene je zahrnutý aj nafotený nábytok a elektrospotrebiče. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk