Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM UHROVEC S POZEMKOM - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Typ
Predaj
Mesto
Uhrovec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
427 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.05.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 123 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179621 Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj  rodinný dom v obci  UHROVEC  . Jedná sa o samostatne stojacu trojpodlažnú murovanú stavbu s plochou strechou . Plocha: úžitková 427m2, pozemku 503m2. Stav objektu: pôvodný .Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete -elektrickej energie , verejný vodovod a plyn .

1.podlažie - schodiskové priestory,veranda ,špajza s prístupom z verandy ,chodby so schodiskom pre výstup do 2.P,kúpeľňa s WC , kuchyňa a tri izby.

2.podlažie - chodba ,WC so sprchou ,štyri izby , jeden balkón do 5 m2 a jeden balkón nad 10m2 so samostatným výstupom .

Podzemné podlažie - 3 miestnosti ,práčovňa ,garáž s východom na záhradu .

Dvere sú drevené rámové s výplňou . Okná drevené dvojité rámové. Rozvod vody je studenej i teplej z centrálneho zdroja ,ktorým je elektrický bojler - umiestnený v kotolni .Kanalizácia do žumpy je z práčovne . Podlahy - PVC , keramická dlažba , parkety . Vykurovanie je ústredné za pomoci oceľových radiátorov .Celý pozemok je oplotený . Pozemok má rovinatý charakter.

Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186Cena 123 000 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky